7000 greft saç ekimi fiyatı

Saç Ekimi Nedir?

Saç ekimi, saçı başın bir bölgesinden başın kel veya incelmiş bölgesine götüren cerrahi bir işlemdir. Bu prosedürler, yaş, hastalık veya yaralanma nedeniyle kaybedilen saç derisindeki saçları onarabilir.

Ayrıca inceltilmiş saçların veya kel lekelerin görünümünü de iyileştirebilirler. Doktorlar ayrıca saç dökülmesine neden olan genetik dökülme tedavisi olarak da önerebilirler.

Saç ekimi genellikle ayakta tedavi prosedürü olarak yapılır, bu nedenle bir gecede hastanede kalmanıza gerek kalmaz. Ameliyat genellikle bir doktorun ofisinde veya kliniğinde gerçekleşir ve 4 ila 8 saat arasındadır.

Bir saç ekimi prosedürü sırasında, bir cerrah saçı başın iyi uzayan bir bölgesinden alır ve inceltici veya kel bir bölgeye nakleder. Saçlar genellikle başın arkasından veya yanlarından alınır.

Bir Saç Ekimi Ne Kadara Mal Olur?

Saç ekiminin maliyeti oldukça değişkendir ve tipik olarak 15.000 ila 70.000 dolar arasında değişir. Bu masrafların çoğu zaman cebinden çıkar. Çoğu sigorta şirketi saç ekimini kozmetik bir prosedür olarak görür.

Saç ekiminin maliyeti, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok faktöre bağlıdır:

  • Yaşadığınız yer: Bölgede yaşamanın göreceli maliyeti ve prosedürü sunan yakındaki cerrahların sayısı, bir cerrahın ne ücret aldığını etkileyebilir.
  • Seçtiğiniz prosedür türü: İki tür saç ekimi vardır: Direct Hair Implantation (DHI) ve foliküler ünite ekstraksiyonu (FUE). Her birinin farklı bir maliyeti vardır.
  • Cerrahınızın becerisi: Bu yaygın bir korelasyondur: Cerrahınız en iyilerden biri olarak kabul edilirse, daha fazla ücret alabilirler. Yine de, daha yüksek oranlar her zaman üstün beceri anlamına gelmez, bu nedenle araştırmanızı yapmak isteyeceksiniz.
  • Ne kadar saç ekimi yaptırmak istiyorsunuz: Birkaç yama eklemek istemek, tüm saç derisindeki saçı büyütmek istemekten önemli ölçüde daha ucuza mal olacaktır.
  • Seyahat masrafları: Bu, doktorunuzun ücretlendireceği bir şey değildir, ancak dikkate almak isteyeceğiniz bir maliyettir. Bazen en iyi uzmanları bulmak için seyahat etmeniz gerekir ve bu maliyetler, prosedürü karşılayıp karşılayamayacağınıza kararınızı etkileyebilir.

Detaylı bilgiler için oluşturulmuş olan saç ekimi forumuna göz atabilirsiniz. Bu forumun içerisinde saç ekimi sonuçlarısaç ekimi süreci bulunur.

DETAYLI BİR ŞEKİLDE SAÇ EKİMİ FİYATLARI BURADA YAZIYOR. https://sacekimisureci.com/threads/2023-sac-ekimi-fiyatlari.24/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir