Saç Ekimi Sonuçları

Saç Ekimi Ne Zaman Sonuçlanır?

Saç Ekimi Sonuçları

Çoğu hasta operasyondan altı ila dokuz ay sonra sonuçları görür. Bazı hastalar için 12 ay sürer. Ameliyattan iki ila sekiz hafta sonra ekilen saçların döküleceğini bilmek önemlidir. Bu normal. Üçüncü ayda, saç ekimi yaptırmadan öncekinden daha ince görünebilir. Yine, bu normaldir.

Saç ekimi sırasında ne olur?

Saç ekiminin altı ila sekiz saat sürmesini bekleyebilirsiniz. Çok miktarda saç ekimi (yani alan geniş ise) yaptırıyorsanız, ertesi gün birkaç saatliğine geri dönmeniz gerekebilir. (2 Seans) Saç ekim forumu açıklığınız çoksa kesinlikle tek seans ekim yaptırmayın!

Çoğu hasta tüm ameliyat boyunca uyanık kalır ve sadece kafa derisini uyuşturan bir anesteziye ihtiyaç duyar. Bazı hastalar rahatlamalarına yardımcı olmak için hafif bir yatıştırıcı da alırlar.

Ameliyat doktorunuz sağlıklı greftleri almasıyla başlar. Size doğal görünümlü saç ekimi sonuç vermek için doktorunuz, donör bölgenizde ki sağlıklı greftleri mikro motor veya elle alır.

Yardımcıları greftleri nakletmeden önce, çıkarılan greftleri hazırlaması ve saç derinizi nakil için hazırlaması gerekir.

Ekilecek greft sayısına bağlı olarak, saç ekimi ekibinin iki ila üç üyesi sağlıklı köklere saç ihtiyacı olan bölgeye yerleştirilmesine yardımcı olabilir. Tüm greftler nakledildikten sonra saç derinize bandaj uygulanacak ve size evde bakım talimatları verilecektir.

İlk yıkama için lütfen saç ekimi forumu detaylı şekilde takip ediniz. >> https://sacekimisureci.com/

Saç ekimi sonuçlarınızı bizimle paylaşarak insanları bilgilendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir